sportmania echipament sportiv    
         

 
 
   
Login | Inregistrare 09:00:00 2017-07-19 Invatarea prin descoperire .partea 2 ---------21:00:00 2017-07-18 Găndire rapidă versus găndire lentă. ---------10:00:00 2017-07-17 Invatarea prin descoperire .partea 1 ---------10:00:00 2017-07-16 Antrenorul, un adevărat OXIMORON. ---------10:00:00 2017-07-11 Ce sunt principile jocului ? ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« Ianuarie 2018 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31







 

00:00:00 2015-08-23

Campionatul National Juniori B Elita -

Campionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 1 \r\nAug 29, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n\r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n \r\n\r\n AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\n CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\n ACS FC Ardealul\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\n FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\n CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\n LPS Satu Mare\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 2 \r\nSep 5, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\n SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n \r\n\r\n ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n \r\n\r\n AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n \r\n\r\n LPS Bihor\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n \r\n\r\n SC FC Braşov SA\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n \r\n\r\n Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 3 \r\nSep 12, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nSep 12, 2015 14:00 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 4 \r\nSep 19, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 LPS Bihor\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 SC FC Braşov SA\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 LPS Satu Mare\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n \r\n\r\nSep 19, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 5 \r\nSep 26, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n \r\n\r\nSep 26, 2015 14:00 FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 6 \r\nOct 3, 2015 14:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 LPS Bihor\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 SC FC Braşov SA\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 LPS Satu Mare\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n \r\n\r\nOct 3, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 7 \r\nOct 10, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n \r\n\r\nOct 10, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 8 \r\nOct 17, 2015 14:00 AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 LPS Bihor\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 SC FC Braşov SA\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 LPS Satu Mare\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n \r\n\r\nOct 17, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 9 \r\nOct 24, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n \r\n\r\nOct 24, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 10 \r\nOct 31, 2015 14:00 LPS Bihor\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 SC FC Braşov SA\r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 LPS Satu Mare\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n \r\n\r\nOct 31, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 11 \r\nNov 7, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n \r\n\r\nNov 7, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 12 \r\nNov 14, 2015 14:00 SC FC Braşov SA\r\n - \r\nLPS Bihor\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 LPS Satu Mare\r\n - \r\nAS FC Interstar Sibiu\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 CS PANDURII LIGNITUL Târgu \r\n - \r\nACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 FC Universitatea Cluj SA\r\n - \r\nSC CS U Craiova SA\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 ACS FC Ardealul\r\n - \r\nACS Poli Timisoara\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 CS GAZ METAN Mediaş\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Timisoara\r\n \r\n\r\nNov 14, 2015 14:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia\r\n - \r\nCentrul de Excelenta Targu Mures\r\n\r\nCampionatul National Juniori B Elita - Meciurile Etapei 13 \r\nNov 21, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Targu Mures\r\n - \r\nSC FC Braşov SA\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 LPS Bihor\r\n - \r\nLPS Satu Mare\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 AS FC Interstar Sibiu\r\n - \r\nCS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă\r\n - \r\nFC Universitatea Cluj SA\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 SC CS U Craiova SA\r\n - \r\nACS FC Ardealul\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 ACS Poli Timisoara\r\n - \r\nCS GAZ METAN Mediaş\r\n \r\n\r\nNov 21, 2015 14:00 Centrul de Excelenta Timisoara\r\n - \r\nAFC Unirea 1924 Alba Iulia

Afisari: 581

Articol adaugat de: cimpeanu

Trimite mai departe: Bookmark and Share
 

Fotbal juniori clasamente rezultate