sportmania echipament sportiv    
         

 
 
   
Login | Inregistrare 09:00:00 2017-07-19 Invatarea prin descoperire .partea 2 ---------21:00:00 2017-07-18 Găndire rapidă versus găndire lentă. ---------10:00:00 2017-07-17 Invatarea prin descoperire .partea 1 ---------10:00:00 2017-07-16 Antrenorul, un adevărat OXIMORON. ---------10:00:00 2017-07-11 Ce sunt principile jocului ? ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« Ianuarie 2018 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31







 

10:00:00 2014-07-17

Rezultatele meciurilor fazei I a Cupei României

Prima fază a Cupei României Timişoreana, ediţia 2014-2015, s-a desfăşurat astăzi cu începere de la ora 17:30. Dintre cele 42 de partide, opt dintre ele nu s-au disputat. Echipele trecute ca oaspeţi s-au retras în sezonul recent încheiat. Gazdele din aceste meciuri se vor califica în turul II fără să joace.

Faza a II-a a Cupei, la care vor participa cele 42 de echipe calificate din faza I şi 30 de echipe (restul echipelor participante în Liga a 3-a, ediţia 2013-2014), este programată să aibă loc miercuri 30.07.2014, ora 17.30.

Iată meciurile:

LSM Bucureşti - DINAMO II 0-6
Dunărea Ostrov - Callatis 2012
VOINŢA SNAGOV - Viitorul Domneşti 4-1
UNIREA BRÂNCENI - Chiajna II 2-1
ARSENAL MALU - CS Tunari 3-2 (d.p.)(2-2 după 90 de minute)
Înainte Modelu - Gl. POPEŞTI LEORDENI 3-5 (d.l.d.)(1-1 după 90 şi 120 de minute, 2-4 la penalty-uri)
Valea Ursului - FCM Târgovişte
Flacăra Moreni - URBAN TITU 0-2
Astra 2 - CONPET PLOIEŞTI 0-1
Csikszereda - FC Păpăuţi
GRANITUL BABADAG - Sporting Lieşti 6-1
VICTORIA ŢĂNDĂREI - Rapid Feteşti 2-1
Sportul Chişcani - CONPET CIREŞU 3-4
Gloria Iveşti - OŢELUL II 1-2
PANCIU - CSM Moineşti 4-0
Vitis Şuletea - Aerostar Bacău
Voinţa Ion Creangă - Ceahlăul II
TRANSDOR TUDORA - Bucovina Rădăuţi 4-0
RAPID DUMEŞTI - Bucovina Pojorâta 3-0
FRĂTĂUŢII VECHI - Sporting Suceava 4-1
Gloria Bistriţa II - Unirea Dej
Inter Ciugud - ARIEŞUL 1907 0-7
Valea Izvoarelor - Avântul Reghin
Someşul Apahida - Unirea Jucu
CSC SÂNMARTIN - Sănătatea Cluj 5-2
SPORTUL ŞIMLEU - FC Zalău 4-1
Speranţa Coltău - FCM BAIA MARE 1-10
UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - Muncitorul Reşiţa 4-3
ASU POLI (foto) - Millenium Giarmata 2-0
Minerul Anina - AFCM Reşiţa
Gilortul - Ştiinţa Turceni
RETEZATUL HAŢEG - Jiul Rovinari 3-0 (neprezentare)
FLACĂRA HOREZU - Viitorul Municipal 2-0
Viitorul Cârcea - CS PODARI 0-2

VIITORUL BUZĂU - Progresul Cernica 3-0
SEPSI OSK - CSM Câmpina 3-0
INTER CRISTIAN - Civitas Făgăraş 3-0
DINAMO ONEŞTI - FCM Bacău 3-0
SOMEŞUL OAR - FC Maramureş 3-0
MINERUL MEHEDINŢI - Minerul Mătăsari 3-0
AS MILCOV - Balş 2007 3-0
SPERANŢA BIERTAN - Avrig 3-0

 

Afisari: 705

Articol adaugat de: fotbaljuniori.ro

Trimite mai departe: Bookmark and Share
 

Fotbal juniori clasamente rezultate