sportmania echipament sportiv    
         

 
 
   
Login | Inregistrare 09:00:00 2017-07-19 Invatarea prin descoperire .partea 2 ---------21:00:00 2017-07-18 Găndire rapidă versus găndire lentă. ---------10:00:00 2017-07-17 Invatarea prin descoperire .partea 1 ---------10:00:00 2017-07-16 Antrenorul, un adevărat OXIMORON. ---------10:00:00 2017-07-11 Ce sunt principile jocului ? ---------  

Sondaj

Cine influenteaza negativ calitatea fotbalului din Liga a IV-a Elite

Calendar evenimente

« Octombrie 2017 »
Dum Lun Mar Mie Joi Vin Sam
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31







 

Galerii foto

Carei-Nusfalau
Gala Juniorul2016
Gala Juniorul
ONSS 2
U Cluj-LPS Satu Mare
ONSS Licee Satu Mare
LPS Satu Mare-Centru Targu Mures U17
Capleni-Babta.
Luceafarul -Unirea
Electrica Baia Mare-Atletic Zalau
Selectie la 2003 .
Perfectionare la Timisoara.
Juniorul Satu Mare-Sporting Lugas 5-0
LPS Satu Mare-LPS Bihor U19.
LPS Satu Mare Centru Timisoara U17
Tarlugeni 2002
U15 Primavera-LPS Satu Mare
Selectie la Salonta.
LPS Satu Mare-Poli U19
Juniorul fotbal feminin
LPS Satu Mare-ASA 1-0
U 19 Satu Mare cantonament vara
Cupa Mamut
Old Boys Somesul -la masa
Old Boys Somesul -la cimitir
Old Boys Somesul -la teren
Dej
Cupa CFR -2006
LPS Satu Mare juniori C
Zona la C .
Zona juniori D
Juniorul 1 iunie
Interliga la Recea
Memorialul Laurean
FRF-Tarlugeni U 17
LPS _Poli jun B
Oli-Poli jun A
Micula-Juniorul
Muncipal-Olimpia jun B
MUnicipal _LPS jun A
Interliga Zalau
Cupa Primavera 2006
LPS Satu Mare-Unirea jun B
Decebal-Dorolt 2-3
Interliga -Satu Mare
Fotbalul pe Ulita !
Oar-Crasna seniori
Oar-Crasna juniori
Juniorul Satu Mare-Tirgu Mures 3-1
LPS Satu Mare-LPS Cluj 5-4
Oli-LPS Cluj 2-1
LPS Satu Mare-LPS Cluj
Deva -Selectie la 2001
LPS BIhorul-LPS Satu Mare
Cosmin LPS Bihorul
Inpreuna suntem fotbal Turt
ONSS licee baieti
ONSS fete
Turulung
Cupa de Iarna Borsa
Sighet-LPS Satu Mare
ONSS gimnaziu
Crasna-LPS Satu Mare
Cupa Mos Craciun ziua 3
Cupa Mos Craciun Lula & com
Gala LPS SM
Fotbal pe ulita
Cupa 1 DEC.
CFR _Satu Mare
Gimnaziu ONSS
ONSS licee SM
LPS Bis-OLI jun b
ONSS licee
Oli-Gloria jun B
ONSS
Doba-Micula
Juniorul-Somesul
Primavera-Juniorul
Interliga et 3
LPS Satu Mare-Interstar Sibiu 2-0
Doba-Moftin
Luceafarul-LPS Satu Mare
Liga U17 LPS Satu Mare-
U 19 Oli-U Craiova
Primavera -LPS jun E
LPS Satu Mare-LPS Targu Mures jun A
LPS Satu Mare-Olimpia jun C
Rania et 7
Liga 1 feminin Juniorul -Oradea
Juniorul Satu Mare-Olimpia
LPS Satu Mare-CSS Carei
Mem Ola
CSS Reghin-AS Atletic
Reghin-LPS Satu Mare jun A
LPS Satu Mare-Juniorul Satu Mare jun C
Dorolt-Botiz
Dorolt-Botiz jun A1
Olimpia -Viitorul Cluj jun A
Olimpia-Municipal jun B
LPS Satu Mare-Juniorul Satu Mare
LPS Satu Mare-Brasov jun B
LPS Satu Mare - FC Zalau
OLI-CFR 1-0
Cupa Arius Trans
Viitorul -LPS SM
Cu primarul
Apa-Doba 0-3
Oli- FC bihor
Oar-Camin 2-3
Doba-Babta 4-2
CFR Cluj-LPS SM
Selectie la 99 la Cluj
Botiz-Olimpia II 2-0
Talna -ISCT
Olimpia-Ferecvaros
Vetis-Petresti 12-0
Lazuri -Dorolt 0-3
Talna -FC Zalau
Talna Orasu Nou
Exercitii de stretching .
La banchet -TALNA
ONSS -VOLEI FETE
Salina Ocna -LPS Satu Mare
FC Zalau-Salina Ocna
LPS Satu Mare -FC Zalau
Finala ONSS Resita
Atletico Arad -LPS Satu Mare
Cupa Fotbal de baza 2002
Oar -Camin
Olimpia -lps Cluj
Juniorul Satu Mare-Energia
LPS Satu Mare -Olimpia Satu Mare
Primavera-LPS Satu Mare
La Bistrita
LPS Satu Mare-Jud MM
Liberty -LPS Bistrita
LPS Satu Mare-FC Bihor junb
LPS Satu Mare-U CLuj jun A
lps satu mare si hagi
Curti de scoli goale
Cupa voyer
Cupa Staruinta
Cupa Sport Mania
LPS Bihorul Oradea -LPS Satu Mare
Cupa MEDIAPRINT 3
Cupa MEDIAPRINT 2
Cupa MEDIAPRINT 1
TRX2
TRX 1
Cupa Cramei Schwab
Cupa Cramei Schwab
Cupa Cramei Schwab
CUPA SELECT 2004
Somesul Oar -Moftin seniori
LPS -UTA 2-2
LPS -UTA 2-3
LPS SATU MARE-U CLUJ
OLIMPIA JUN A B
Cupa Juniorului 2004
Cupa Juniorului2003
Cupa Juniorului 2002
Cupa Juniorului 2001
Cupa Capleni
ONSS baieti 5-8 urban
Cupa Juniorului 2000
Cupa Juniorului D
ONSS fete clasa 5-8
Cupa Juniorului C /2
Cupa Juniorului C
ONSS clasele I-IV urban
Sferturi semi si finale
Mini turneu de calificare
Cupa Mos Craciun grupa E
Cupa Sport Mania Grupa C
Cupa Sport Mania Grupa B
Cupa Sport Mania Grupa A
Cupa Mos Craciun
Cupa LPS Satu Mare
La scoala !
Mosul la JUNIORUL Satu Mare
Cupa Mos Craciun
O N S S -baieti
LPS CAMPIOANA
ONSS FETE
Zona GH ENE
Plimob Sighet-CFR Cluj
LPS SATU MARE-ARDEALUL CLUJ
LPS SATU MARE-ARDEALUL CLUJ
Olimpia -LPS Satu Mare A/B
CUPA LICEELOR
Cupa Sport Mania
LPS SM LPS BISTRITA
Somesul -Atletic 94
Romania 1996
Cupa Juniorul
LPS SM -CSS2 BM
Atletic Satu Mare-Luceafarul Balan
Botiz-Turt 7-3
Oli-Dej A 5-1
Oli-Dej B 2-1
Doba-Odoreu
Livada-Botiz
Cupa Juniorul la 1x1
Cupa Viitorul 2012
Cupa xela 2011
Sportul Simleu-Il Calcio 0-3
Gloria Bistrita-FC Mara 0-3
Botiz-Caraseu 2-3
Ardud-Micula
Micula-Botiz
Odoreu-Satmarel
Caraseu -Doba
Paulesti-Orasu Nou
Cupa Juniorul
Gama Best- Odoreu
Cupa Power
Sportul Botiz - Energia Negresti Oas
Cupa SPORT MANIA-INFORMATIA ZILEI etapa 3
Cupa SPORT MANIA-INFORMATIA ZILEI
Juniorul Satu Mare-CFR Timisoara
FC Bihor-Kinder Carei
Zona jun .C Baia Mare
Festivitatea de premiere
CFR Cluj-Xela Baia Mare
Cupa SPORT MANIA-INFORMATIA ZILEI etapa 2
Cupa SPORT MANIA-INFORMATIA ZILEI
Oar-Livada A1 semifinala
CUPA ZALAU
Gloria Bistrita-CFR Cluj gr 99
CFR Cluj -Olimpia Satu Mare
Cupa JOMA editia 2010.
Romania 96 la antrenament
Juniori D :Juniorul Satu Mare-Viitorul Zalau
Juniorul Satu Mare-Viitorul Zalu grupa 2003
Juniori E Viitorul Zalau-Gloria Bistrita 3-2
Cupa Lucian Blaga editia 2011
Juniori A Olimpia 2008 -LPS 2-1
Juniori C Foieni-Somesul 2010 Satu Mare
 

Fotbal juniori clasamente rezultate